Teslimat Bilgileri

KARGO VE TESLİMAT

 

 

KARGO ÜCRETİ

 

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız 95 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 95 TL altındaki siparişlerde 6 TL kargo ücreti yansımaktadır. Ayrıca kapıda ödemeli siparişlerde 4,90 TL Hizmet bedeli yansımakta olup, bu ücret kargo firmasının kapıda tahsilat için aldığı bir ücrettir. Bu ücreti ödemek istemiyorsanız kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz.

 

 

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

 

 

Siparişiniz, saat 17:00’den önce yapılan alışverişlerde aynı gün, 17:00’den sonra yapılan alışverişlerde ise ertesi gün içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranız size sms olarak gönderilmektedir. Kargo takip numaranızı veya telefon numaranızı ana sayfamızda bulunan  ''sipariş takip'' butonunu tıklayıp yazarsanız, kargonuz ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

 

Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde, o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 iş günü" içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç iş günü içerisinde teslim alamazsanız paketiniz ModaMerve’ye iade edilir.

 

TESLİMAT SÜRECİ

 

 

Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?

Evet. Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

 

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?         

   

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için ModaMerve.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

SEPETİM

Alışveriş sepetiniz boş!